Gazikent Halı Yıkama

cemre halı yıkama


—————————————————————————————————————————
Gaziantep Gazikent Halı Yıkama Firmaları arasında; en iyi, kaliteli ve güvenilir Öncü Firma olma özelliğiyle öne çıkan CEMRE HALI YIKAMA FABRİKASI, Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.
————————————————————————————————————————–

Gerçekten profesyonel anlamda bir halı yıkama hizmeti almak ve bu ayrıcalığı Gaziantep Cemre Halı Yıkama ile yaşamak ister misiniz ?

Her türlü halı yıkama temizliğini üstü ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak müşterilerimizin bize emanet etmiş oldukları halılarını ilk günkü kadar Temiz ve hijyenik olarak yıkayıp tekrar teslim etmekteyiz.

Misyonumuz, Gazikent Cemre Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz müşteri beklentisinin en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Çalışma Prensiplerimiz;

Gazikent Halı Yıkama Fabrikamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı, yorgan ve battaniyeleri, ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak adresinize teslim ediyoruz.

Gazikent Halı Yıkama Fabrikası olarak; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.

Gaziantep Cemre Halı Yıkama olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ve tavsiye edeceğiniz ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazanır.

Halı üzerindeki lekelere, özel kimyasal leke sökücülerimizle müdahele edilmekte ve çoğunlukla yüksek başarı elde edilmektedir. Ancak, buna rağmen bazı lekeler tam olarak ya da tamamen halı üzerinde kalmaya devam etmektedir. Bunun sebebleri ise; halının cinsi ve lekelerin eskimiş olması veya halı liflerinin altına kadar sirayet etmiş olması vs.  nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Halıya tekrar tekrar, daha şiddetli leke müdahalesi yapılması halinde ise, halının renk ve özelliği bozulma riski yüksektir. Bu konuda, profesyonel ekibimizce gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Gaziantep Cemre Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmanın yanında, halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde de, en seçkin markaları tercih etmekteyiz. Halılarınızın temizliğinde, seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Gazikent Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Gaziantep Halı Yıkama fiyatları içerisinde; Firmamız, kalitesinden taviz vermeden, en uygun ve gerçekçi tarifeleri uygulamaya çalışmaktadır.

Gazikent Cemre Halı Yıkama Fabrikaları:

Benzer Firmalar arasında;  gaziantep en uygun halı yıkama fiyatları ve en üstün kaliteli hizmetimiz ile siz değerli müşterimizin aklına gelen İlk Halı Yıkama Fabrikası olmak gayesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Uzun yıllar devam ettirdiğimiz, halı yıkama ve temizleme sektöründe, her zaman daha iyiyi bulma uygulama anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Sizleri de, bu anlayış ile memnun etme çabasından asla vazgeçmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Halı sıkma makinalarımız; işine sadık ve müşterilerimizin halılarını özen göstererek firmaların kullandığı Halı Sıkma Makineleridir.

Rulo tipi olarak tarif edilen yani rulo şeklinde sarılarak santrifüj makinamız olan halı sıkma makinesi aynı anda 15 metre halıyı kurutma öncesi sıkabilir.

İçindeki tüm suların sıkılmasında ve durulamasında büyük önem taşımaktadır,

Bir halı yıkanmadan önce 15 kilo ise yıkandıktan sonra 50 kiloya çıkabilmektedir.

Halı sıkma makinelerimizin halıların yıkandıktan sonra içindeki Köpüklü suyu tamamen dışı aktararak durulanmasını sağlamaktır.

Bu sayede halınızın tamamen sulardan arındırılmış olup bir sonraki aşama olan kurutma odasına girdiğinde daha çabuk ve daha temiz ve hijyenik olmasını sağlamış olur.

Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:
  • Öncelikle halınızın nerede yıkandığı
  • Yıkama sistemi;  fabrikasyon sistemle mi, yoksa yerde basit şekilde mi yıkanmaktadır ? 
  • Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun mu ?
  • Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortama sahip mi? vs.. gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.

Gazikent cemre halı yıkama